Kapitola první

6. ledna 2010 v 16:05 | Moonlight is everywhere...

Kapitola první

Začátek


Unaveně jsem vzhlédla na velké školní hodiny ve třídě přírodopisu.
Ještě deset minut.Učitelka Majerová neustále něco žvanila o ohrožených zvířatech, jak je musíme chránit, kecy, kecy. Otráveně jsem se rozhlédla po třídě. Vycpaná kuna po mně střílí zabijáckým pohledem...jako bych já mohla za to, že i po smrti nemá klid ? Že musí poslouchat ty hloupé žvásty o zvířatech?
"Sáro?!?"supěla rozzlobeně Majerová. No super. "Nechtěla by ses náhodou otočit? No tak, řekni mi, jaký vliv má globální oteplování na lední medvědy?" No super po druhé. Jak to mám sakra vedět? Majerovka zvedla obočí, doufajíc že zaslechne odpověď. Jenže já nejse ten typ člověka, co si dokáže odpověď vylízat z prstu. "No?"zeptala se téměř pobaveně Majerová,sakra, jak já tu ženskou nenávidím, "tak jaký vliv má..."větu nestihla doříct,končně to ve mně cvaklo a "z prstu" mi vyšla odpověď: "No...přeci negativní." Celá třída vybuchla smíchy, což jsem samozřejmě nechtěla. Teď to bude braný jako drzost a mám na malér zaděláno...
"Crrrrrr!!!!"školní zvonek zadrnčel a já vyskočila hbitě ze židle, popadla jsem tašku a vylítla ven. Za sebou jsem slyšela: "Sáro!Sáro!Po..."pak nic. Jako bych cítila, že to Majerovka vzdala a že se na to vykašlala. Zvláštní. Vlastně poslední dobou je všecko zvláštní. Nepotřebuju spát. Spím jen dvě hodiny, a sotva sebou švihnu na postel, spím. Za dvě hodiny jsem fit, jak kdybych spala tři dny. Nemám sny. A furt mám chuť na maso. Mám pocit, že všechno vnímám nějak jinak, líp... dokonce jsem svůj "problém" napsala do nějakého časopisu pro hloky, který v zásadě nekupuju a dostala jsem stručnou odpověď: Milá Anonymko, nespíš se blíží puberta. To je naprosto normální! Tvoje redakce. No super.V patnácti začíná puberta. Možná ta pravá puberta??? Myslím si, že kecaj. Určitě. Proč já jim, já blbá, psala? Slavnostně přísahám, že se holčičího časopisu už ani nedotknu- leda bych chtěla přitopit... haha. Můj pitomý humor, jak všichni říkají. Lhala bych sama sobě, kdybych říkala, že mi naprostá samota vyhovuje. I když radši navěky sama než týden s Miss Barbie. Ble. Dělá se mi špatně. Chci...spřízněnou duši. Jó, takovejch po světě lítá, ale všecy zadaný, a já dolejzat fakt nehodlám. To bych radši stokrát řekla buší mi srdíčko. Mno třikrát fuj.


Snad už to přejde!!! (už fakt nemám v noci co dělat...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elishka Your Love Law Sbííí ♥ Elishka Your Love Law Sbííí ♥ | Web | 6. ledna 2010 v 17:14 | Reagovat

jo taky bych si tě ráda přidala ale co na tu ikonku a co na dipl?

2 Elishka Elishka | Web | 6. ledna 2010 v 17:44 | Reagovat

a co ta ikona? já to potřebuju jinak tam bude bílá plocha

3 Darkik Darkik | Web | 6. ledna 2010 v 17:52 | Reagovat

napsla jsi mi o sprateleni, rada te pridam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama