Taylor je nejlíp placený... to se dalo čekat xD

8. ledna 2010 v 18:32 | Moonlight
Herec Taylor Lautner je nejlépe placeným teenagerem v historii Hollywoodu
Ekonomická krize se Hollywoodu vyhýbá obloukem a pocítí to především sedmnáctiletý herec Taylor Lautner. Jemu totiž za nový film vyplatí producenti zatím rekordní honorář pro nezletilou hvězdu - 7,5 miliónu dolarů, v přepočtu tedy zřejmě něco kolem 138 miliónů korun.
Herec Taylor Lautner/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : "Herec Taylor Lautner", description : "Herec Taylor Lautner", author : { author : "", authorUrl :"", source : "fotobanka Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:""}, big : { url:"http://media.novinky.cz/720/197202-gallery1-l1pq4.jpg", width:800, height:450 } } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Herec Taylor Lautner

Dnes 10:16 - Los Angeles
Svalovce Taylora si loni zamilovali především náctiletí diváci v pokračování hororu Stmívání s podtitulem Nový měsíc. Ale mladík jde ihned do dalšího projektu, objeví se ve snímku Northern Lights a se smlouvou podepíše nárok na honorář, který zatím tak mladému herci nikdy nikdo nevyplatil.
V dubnu snímek začne natáčet režisér John Moore. Taylor si zahraje přitom akrobatického pilota, jehož úhlavním nepřítelem je jeho otec miliardář.
Role by ale mohl získat také v akčním dramatu Cancun a remaku Vision Quest.

zdroj: novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama