Úplňek a trocha fylozofování

15. ledna 2010 v 19:10 | Moonlight
Víte, co je dneska za den? Pátek, jj ... ale...

1) Je pátek= konec školního týdne= VÍKÉÉÉND !!!
2) Je patnáctýho. Moje oblíbený číslo je patnácka.
4) Svátek má Alice. Sranda, co ? !)
5) Dneska je úplněk !!!


Alice a úplňek (ono je to i v reálném světě... hh, zní to divně, magická fáze měsíce. Tak třeba několik lidí z naší třídy nemůže spát nebo mají zvláštn sny! )Mně se jednou dokonce zdálo to, co se později stalo!!! (Mno fakt, nekecám, i to je dokázaný. Ale zvláštní.Byla to jen taková hovadina, ale přesně nevím... myslím že jsem to ale doopravdy povědomě věděla, že se to stane. Nějak.) A ještě k tomu ta Alice, hh. Třeba zjistim přesný datum konce světa... až to budu vědět, řeknu vám to :)) Ale stejně si myslím že by to mohlo být v letech 3000-6000- je to velký rozpětí ale víc času - teda jestli se lidi ale FAKT neuskromní nebo nenajdou jinou planetu- víc let planetě nedávám.

Mám docela bujnou představivost. Vypadalo by to asi takhle (podle mně: Spoustu zemětřesení a výbuchá sopek. Náhlé zmněny teplot a tlaku. To je začátek. Pak může třeba dojít ke změně směru otáčení země kolem osy...Ze Země by se mohl stát magnet na meteority, nebo znová vrstva by se téměř přetrhla!!! Spousty a spousty UV záření, způsobující ošklivou rakovinu kůže... Pomalu každý člověk (no moc by jich nebylo...) by měl rakovinu, Do toho hynou kytky, pomalu není co jíst, zbývá posledních pár lidí a už se nehledí na to, jestli to je prezident, proože všecko je ztracené... a konec.

Myslím si, že někde opravdu, opravdu daleko je i jiný svět. Docela se toho...bojím. Představte si vesmír. Je opravdu NEKONEČNÝ? Pro mně to zní celkem strašlivě. Představte si, že někde ohromně daleko je spoustu spoustu civilizací... jak jsme vznikli my? No přece spojením buňek. Něco jako mimino. A že by to nešlo někde jinde? No to si piště, že by šlo. Já si myslím, že nějaký... mimozemský život tam je. A jsem si tím téměř jistá. Jo... ale oni o nás určitě nevědí. To už by nás "sejmuli". A to v pohodě.

Lidi... jsou totiž neskutečně blbý stvoření. Ačkoliv si to možná nemyslíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice-Clara Cullen Alice-Clara Cullen | Web | 15. ledna 2010 v 19:26 | Reagovat

Alice, úplněk, no já myslím, že jestli je vesmír nekonečný, někde daleko, několikset světelných let je jiná civilizace, klidně vypadají úplně jinak než my, nevědí o nás, ale jakto že my jsme vznikli, to muselo vzniknout taky někde jinde :D :D
PS. vždyť ho na blogu nemáš :D

2 shitman shitman | Web | 16. ledna 2010 v 12:00 | Reagovat

FYLOZOFOVÁNÍ S TVRDÝM Y?? si snad děláš srandu..=D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama